Difference between revisions of "Filmiklubi wiki"
From Filmiklubi wiki
Tanel Kossas (talk | contribs) (Tag: Visual edit) |
Tanel Kossas (talk | contribs) (Tag: Visual edit) |
||
| Line 2: | Line 2: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|[[Juhendid]] | |[[Juhendid]] | ||
| − | |[[Tehnika rendi hinnakiri]] | + | |[[Tehnika rendi hinnakiri|Tehnika hinnakiri]] |
|- | |- | ||
|[[Üldkoosolekute protokollid]] | |[[Üldkoosolekute protokollid]] | ||
Revision as of 15:38, 12 October 2020
Tere, armas lugeja! Oled jõudnud TalTech Filmiklubi wiki lehele. Siit leiad klubi siseinfo ja renditehnika hinnakirja. Head brausimist!
| Juhendid | Tehnika hinnakiri |
| Üldkoosolekute protokollid | Projektide protokollid |
| Projektide leht | Kontaktid |