Difference between revisions of "Filmiklubi wiki"
From Filmiklubi wiki
Tanel Kossas (talk | contribs) (Tag: Visual edit) |
Tanel Kossas (talk | contribs) (Tag: Visual edit) |
||
| Line 4: | Line 4: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|[[Juhendid]] | |[[Juhendid]] | ||
| − | |[[ | + | |[[Tehnika rendi hinnakiri|Tehnika hinnakiri]] |
|- | |- | ||
|[[Juhtkond]] | |[[Juhtkond]] | ||
Latest revision as of 21:16, 14 March 2022
Tere, armas lugeja!
Oled jõudnud TalTech Filmiklubi wiki lehele. Siit leiad klubi siseinfo ja renditehnika hinnakirja. Head brausimist!
| Juhendid | Tehnika hinnakiri |
| Juhtkond | Mentorid |
| Üldkoosolekute protokollid | Projektide info |
| Projektide leht | Kontaktid |